Go Back   Jízda na kole Fórum » Ostatní Stuff » Ostatní skupiny » rec.bicycles.tech » rec.bicycles.tech archiv
rec.bicycles.tech archiv Toto fórum je vstupní branou do rec.bicycles.tech Usenet newsgroup. Jakékoliv příspěvky, které provedete v tomto fóru budou šířeny na Usenet.
Přečtěte si prosím naše USENET FAQ Před použitím této sekci!













Mavic MA-40 - Piece of blbost? - Strana 8

 
 
LinkBack Nástroje témat Search this Thread Zobrazovací módy
  #106  
Old 12-28.-2003
Jobst Brandt
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Carl Fogel píše:

> Můžete být fascinující a snažily se o čísla o tom, jak rychle MA-40 ráfky se nezdařila.
> Jinde v tomto nití, Jim Beam navrhl, aby se z kola opotřebení brzdových pouze 25.000
> Míle, ale že zrychlené únava anodizace-indukované trhliny se může stát problémem
> 40000 mil.

Řekněme to tak, mnoho z neúspěšné ráfky, konkrétně MA-40 je ještě měli brzdění
plocha prodřené na kov, když se jim to nepovedlo. Nikdy jsem jel na těchto, vědoma si své
nevýhody. Měl jsem možnost využít někoho jiného, MA-40, když si stěžoval na špatné brždění,
které jsem ověřena před předními koly jsme přešli zpět do naší vlastní. To byla moje jediná zkušenost.

> Nebo můžete název výrobce a vysvětlit, jaká část procesu, který si myslí, že
> Nechápu (eloxování, obrábění, únava, či co), spíše než opouštět nás hádat.

Pokud se zúčastní veletrhu Interbike a hovořit s některými výrobci, je zřejmé
že některé z těchto procesů jsou bodne ve tmě za podíl na trhu, se žádný rozumný vysvětlení
k tomu vedou. Take směs barev šlape na pneumatiky. Pokud se ptáte, proč odpovědi jsou rozporuplné, protože
Potřebujete nejlepší přilnavostí se můžete dostat k brzdění přímo před sebe, stejně jako při zatáčení, ale
Výrobce tvrdí, že zelené běhounu v centru je pro brzdění a černé na bocích
pro zatáčení, zatímco ten příští bude dávat stejné vysvětlení pro reverzní vzor.

Žádný z nich se ukáže, jak přišli na své klikou upevnění režimu nebo pro které je to záležitost
výhody, neboť nemohou vysvětlit svůj předchozí návrh, který byl prohlašoval, že udělat to samé
co nejlépe. Například důvodem pro předchozí Shimano kliky (drážkování) upevnění selhání
s lidmi, kteří stojí, pravá noha vpřed, nebyl pochopen. Shimano aby to vypadalo, že se náhodné
výskytu. Četl jste to, co způsobuje, že tady, pokud si vzpomínáte.

Pokud se vás zeptat eloxování, dostanete stejný "tvrdší, důraznější, lepší oblečení," etc mluvit se můžete dostat
zde, i přes včasné ráfku poruch, které byly neznámé před eloxování. Toto je podobné ptaní
cyklista, který holí nohy, proč. Odpovědi dodge, že je ze stejného důvodu ženy nebo orgánu
stavitelé oholit ... marnost, ale lékaři nechtějí přiznat, stejně jako lidé anodizace
ne. Stejně jako jeho černý SUV s černými okny. Je to v věc.

Jobst Brandt jobst.brandt @ stanfordalumni.org
  #107  
Old 12-28.-2003
Jobst Brandt
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Carl Fogel píše:

> Můžete být fascinující a snažily se o čísla o tom, jak rychle MA-40 ráfky se nezdařila.
> Jinde v tomto nití, Jim Beam navrhl, aby se z kola opotřebení brzdových pouze 25.000
> Míle, ale že zrychlené únava anodizace-indukované trhliny se může stát problémem
> 40000 mil.

Řekněme to tak, mnoho z neúspěšné ráfky, konkrétně MA-40 je ještě měli brzdění
plocha prodřené na kov, když se jim to nepovedlo. Nikdy jsem jel na těchto, vědoma si své
nevýhody. Měl jsem možnost využít někoho jiného, MA-40, když si stěžoval na špatné brždění,
které jsem ověřena před předními koly jsme přešli zpět do naší vlastní. To byla moje jediná zkušenost.

> Nebo můžete název výrobce a vysvětlit, jaká část procesu, který si myslí, že
> Nechápu (eloxování, obrábění, únava, či co), spíše než opouštět nás hádat.

Pokud se zúčastní veletrhu Interbike a hovořit s některými výrobci, je zřejmé
že některé z těchto procesů jsou bodne ve tmě za podíl na trhu, se žádný rozumný vysvětlení
k tomu vedou. Take směs barev šlape na pneumatiky. Pokud se ptáte, proč odpovědi jsou rozporuplné, protože
Potřebujete nejlepší přilnavostí se můžete dostat k brzdění přímo před sebe, stejně jako při zatáčení, ale
Výrobce tvrdí, že zelené běhounu v centru je pro brzdění a černé na bocích
pro zatáčení, zatímco ten příští bude dávat stejné vysvětlení pro reverzní vzor.

Žádný z nich se ukáže, jak přišli na své klikou upevnění režimu nebo pro které je to záležitost
výhody, neboť převýšení vysvětlit jejich předchozí návrh, který byl prohlašoval, že dělat stejné věci
nejlepší. Například důvodem pro předchozí Shimano kliky (drážkování), příloha selhání s
lidé, kteří stojí, pravá noha vpřed, nebyl pochopen, i když to vypadalo, že se náhodné
výskytu. Četl jste jeho příčina zde, pokud si vzpomínáte.

Pokud se vás zeptat eloxování, dostanete stejný "tvrdší, důraznější, lepší oblečení," etc mluvit se můžete dostat
zde, i přes včasné ráfku poruch, které byly neznámé před eloxování. Toto je podobné ptaní
cyklista, který holí nohy, proč. Odpovědi dodge, že je ze stejného důvodu ženy nebo orgánu
stavitelé oholit ... marnost, ale lékaři nechtějí přiznat, stejně jako lidé anodizace
ne. Své SUV, jako je černá a černá okna. Je to v věc.

Jobst Brandt jobst.brandt @ stanfordalumni.org
  #108  
Old 12-28.-2003
BaCardi's Avatar
Senior Member
 
Založen: červenec 2003
Poloha: na jih
Příspěvky: 638
Rep Power: 16
BaCardi will become famous soon enough
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Citace:
Originally posted by Carl Fogel
Carl Fogel píše:
Vážení Jobst,

Ne, ale vy jste hrozně blízko k bytí pompézní.

Carl Fogel

To je eufemismus.
  #109  
Old 12-28.-2003
Jim Beam
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

jobst.brandt @ stanfordalumni.org napsal:
> Carl Fogel píše:
>
>
>> Možná se fascinující a snažily se o čísla o tom, jak rychle MA-40 ráfky se nezdařila.
>> Jinde v tomto nití, Jim Beam navrhl, aby se z kola opotřebení brzdových pouze 25.000
>> míle, ale že zrychlené únava anodizace-indukované trhliny se může stát problémem
>> 40000 mil.
>
>
> Řekněme to tak, mnoho z neúspěšné ráfky, konkrétně MA-40 je ještě měli brzdění
> Povrch prodřené na kov, když se jim to nepovedlo. Nikdy jsem jel na těchto, vědoma si své
> Nevýhody. Měl jsem možnost využít někoho jiného, MA-40, když si stěžoval na špatné brždění,
>, Který jsem ověřena před předními koly jsme přešli zpět do naší vlastní. To byla moje jediná zkušenost.

tak, že rozsáhlý vědecký výzkum kvalifikuje vás odsuzovat a tyran? nezajímavá. a máte
odvahu si stěžovat, že okraj zpracovatelský průmysl ignoruje vás?

>
>
>> Nebo můžete název výrobce a vysvětlit, jaká část procesu, který si myslí, že
>> nechápu (eloxování, obrábění, únava, či co), spíše než opouštět nás hádat.
>
>
> Pokud se zúčastní veletrhu Interbike a hovořit s některými výrobci, je zřejmé
> Že některé z těchto procesů jsou bodne ve tmě za podíl na trhu, se žádný rozumný vysvětlení
> K tomu vedly. Take směs barev šlape na pneumatiky. Pokud se ptáte, proč odpovědi jsou rozporuplné, protože
> Potřebujete nejlepší trakci se můžete dostat k brzdění přímo před sebe, stejně jako při zatáčení, ale
> Oni jeden výrobce tvrdí, že zelené běhounu v centru je pro brzdění a černá na
> Stranách pro zatáčení, zatímco ten příští bude dávat stejné vysvětlení pro reverzní vzor.

ach, ano, veletrhy. , kdy se společnosti opustit své prodejní droidy doma a loď své nejlepší
výzkumníci se pro vaši zábavu.

barva je irelevantní. durometer / trakce hodnocení však nejsou / highly / relevantní. jako obvykle, můžete použít
Skutečnost, že barva není rozdíl, "podporu" nepodložený předpoklad, že mechanické vlastnosti
podobně ignorable.

>
> Nikdo z nich se ukáže, jak přišli na své klikou upevnění režimu nebo pro které je to záležitost
> Výhody, protože nemohou vysvětlit svůj předchozí návrh, který byl prohlašoval, že udělat to samé
> Co nejlépe. Například důvodem pro předchozí Shimano kliky (drážkování) upevnění selhání
> S lidmi, kteří stojí, pravá noha vpřed, nebyl pochopen. Shimano aby to vypadalo, že se náhodné
> Událost. Četl jste to, co způsobuje, že tady, pokud si vzpomínáte.

vynechal, že jedna. by měl být zábavný.

>
> Pokud se vás zeptat eloxování, dostanete stejný "tvrdší, důraznější, lepší oblečení," etc mluvit se můžete dostat
> Zde, i přes včasné ráfku poruch, které byly neznámé před eloxování.

jablka s jablky. ty byly různé slitiny. ale pojďme mluvit o současných technologiích a aktuální
ráfek selhání. kolik otevřít pro CD disky viděl jsi bezva? do jaké míry byly předmětem
formální analýzy poruch? do jaké míry jsou přímo přiřaditelné eloxování? a jak to
korelaci s poruchovosti eloxovaného černé a stříbrné eloxované otevřené pro verze? ukazují nám
nějaká čísla.

> To je podobné k ptaní cyklista, který holí nohy, proč. Odpovědi vyhnout, že je na
> Stejného důvodu ženy nebo subjekt stavitelé oholení ... marnost, ale lékaři nechtějí přiznat,
> Stejně jako eloxování lidi nemají. Stejně jako jeho černý SUV s černými okny. Je to v věc.

další relevantní falešnou stopu.

>
> Jobst Brandt jobst.brandt @ stanfordalumni.org
  #110  
Old 12-28.-2003
Jim Beam
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Carl Fogel píše:
> Jim Beam <uce@ftc.gov> wrote in message news: <4ynHb.2647 $ ay.2210 @ newssvr27.news.prodigy.com> ...
>
>> Carl Fogel píše:
>>
>>> Myslím, že někdo musí mít uvedeno anti-wear ochranu eloxování,
>>
>> ne, že jsem viděl na tomto fóru. Vidím jen banda červených sleďů matoucí anodizace s
>> keramické lakování, zcela odlišný proces zahrnující plazmové stříkání, elektrolýza ne.
>
>
> Dear Jim,
>
> Asi jsem špatně pochopil, ale myslel jsem si, že Jošt je uvedeno jinde v této tenké vlákno, které
> Vrstvu z eloxovaného hliníku funguje jako izolátor, a to buď jako keramické nebo jako keramika.

požití falešnou stopu.

ano, oxid hliníku je technicky keramické, ale to není / / keramika používané v ráfku povlaku
smysl. Také, oxidy hliníku, nejsou nutně špatné tepelné vodiče. nejsou ani 6061 hliník
slitiny dobré tepelné vodiče.

>
> Na to jsem nepomyslel na hezké kovu jako stejné jako korbelem piva, ale pokud kovu dodává molekuly
> A druh fluffs nahoru (viz proč jsem klást otázky, tady místo snaží odpovědět na ně?)
> Pak se zdálo pravděpodobné, že bude působit jako izolátor, takže pro teplejší a méně účinné
> Brzdové destičky.

nemusí být relevantní. je rozsáhlý výzkum na keramiku využíván při vysoké výkonnosti
brzdové systémy, oba disky & polštářky.

http://www.uni-stuttgart.de/IFKB/en/research/17-e.pdf ukazuje disky.

>
> Mám to brát tak, že keramický povlak plazmou sprej je zcela jiný proces.

zcela odlišná.

přejděte na spodní části této stránky schématu

http://www.gordonengland.co.uk/tsc.htm

> Má trpí stejnou izolace problém?

závisí na keramice. Abychom byli spravedliví, Mavic / do / seznam tepelné izolace jako jeden z důvodů pro
použití, ale jak uvidíte z malý průzkum, hliníku & titanový může být vynikající tepelnou
vodiče.

> Samozřejmě, že jsem ztratil. Prochází tato vlákna, nemůžu ani říct, jaký druh ráfků
> (Anodizované nebo plain) zastavit lépe, když je sucho, natož co se stane, když mokrý - něco, co jsem
> Myslel by bylo docela řez-a-sušené.

doklad o pudinku je v jídle. mé zkušenosti s keramickou & cd kola je zcela příznivé
- A bez srovnání s špatně faul podložky plné kovové úlomky.

>
> Ale stále si myslím, že předmět je fascinující,

vskutku fascinující! Proto jsem se dostal do materiálů.

> Stejně jako já si myslím, že charakter odpovědí je fascinující. Vážím si, jak jste se a Jobst
> Přičemž čas pustit do křížku s těmito věcmi. A já jsem stále překvapen tím, jak něco tak jednoduchého, jako
> Kovové obruče může být tak složité.
>
> Thanks again,
>
> Carl Fogel
  #111  
Old 12-28.-2003
Tim McNamara
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Bacardi <usenet-forum@cyclingforums.com> píše:

> Tim McNamara napsal:
>> Bacardi <usenet-forum@cyclingforums.com> píše:
>
>>>> Přečtěte straně 2. Pak se vrať a mluvit se mnou.
>
>> Ach, to vysvětluje. Bacardi je Paul Harvey na ohýbačku.
>
> No syna.

Ty nejsi můj otec.

> Zkuste to znovu.

Proč?

> Máš na nic Paul Harvey. Vrať se poté, co jste udělal nějaký legitimní výzkumu.

Zřejmě jste měl naučit číst.
  #112  
Old 12-28.-2003
Tim McNamara
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

"SMMB" <sandibek@mail.russia> píše:

> Slyšte, slyšte! Poctivé a kompetentní odborník svítí tím, že nabídne-na skutečnost, názory, nikoli osobní
> Anekdoty, a stejně tak by ctít omezení jeho vlastní zkušenosti. Ošklivé slovo, nepřátelská
> Repostes, a self-shovívavý marnost nečiní žádný druh odborníka.

Hmm. A přesto obhájci to, jsi viděl vhodné tleskat "Jim Beam", který zavazuje všechny tyto věci
Pravidelně?
  #113  
Old 12-28.-2003
Tim McNamara
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

"David L. Johnson" <david.johnson@lehigh.edu> píše:

> On Pá. 26 prosince 2003 10:28:35 +0000, Carl Fogel píše:
>
>> Jaké ráfky poskytovat lepší brzdné třmen, konstantní nebo rozdílné šířky? Jak mnohem lépe?
>> To je, v jakém bodě se různé šířky ráfku stanou se nápadné při brždění?
>>
> Nežádáte správnou otázku. Budeme předpokládat, že obrábění ráfku se provádí, aby se
> Width rovnoměrnější. Můžete také předpokládat, že obrábění je jednotné ráfku. Ale obrobené bočnicích
> Přišlo až poté, co byly eloxované ráfky. Jestliže non-opracovanými okraji byla tak nerovný, bylo by to
> Velmi dobrý nápad stroji hladké ještě před tím, než byli eloxované.
>
> Ráfky jsou opracovány na seškrabujte eloxovaný povrch z brzdění bytů, protože eloxování
> Byty na troskách brzdný výkon.

V podstatě obrábění kompenzuje několik způsobené problémy nebo zhoršují anodizace: špatná mokré
brzdný výkon, skřípání brzd, rychlé opotřebení brzdových destiček, a ošklivostí při eloxování začne
nošení vypnout brzdy. Uvidíte také zajímavý vzor opotřebení, které je lesklé skvrny
téměř úplně holé hliníkové se shoduje s paprsky a opravy dílčích opotřebení se shoduje
s prostory bewtwwen paprsky. Obrábění odstraňuje všechny tyto problémy tím, že odstraní anodizace
od brzdná plocha.

Kolo stavitelé jako opracovanými bočnic, protože to dělá kola vypadají "pravdivější" na stánku při přebrušování
předváděl na zákazníka: "věrný v ,001in.", i když je kolo opravdu není žádné
pravdivější, než by bylo se non-obráběné ráfky. Je to právě vysoká skvrny extruze
zploštělé dolů.
  #114  
Old 12-28.-2003
Tim McNamara
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Bacardi <usenet-forum@cyclingforums.com> píše:

> Jay Beattie napsal:
>
>> Svařování a obrábění šev může být dobrá věc, a IIRC, Weinmann dělal, že 30 roků
>> Hodiny Concaves. Ale obrábění a eloxování celé kostry je zcela zbytečná a
>> Pravděpodobně špatný ráfek. Dokonce i ve tmě dní, špatný šev by mohla být stanovena s asi jeden
>> Chvíli podání. A ráfky jen cena $ 10 nebo 15 dolarů pop - a to 60 dolarů. - Jay Beattie.
>
> Je lepší koupit již obrobený ráfku, pak se soubor do souboru se nerovné švy.

Ne, to ne.
  #115  
Old 12-28.-2003
alpnclymber
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

<jobst.brandt@stanfordalumni.org> napsal:

> Pokud se zúčastní veletrhu Interbike a hovořit s některými výrobci, je zřejmé
> Že některé z těchto procesů jsou bodne ve tmě za podíl na trhu, se žádný rozumný vysvětlení
> K tomu vedly.

No to je první omyl. Zaměstnanci společnosti, které zasílají obchodu ukazuje, nejsou téměř nikdy
ty se zeptat technické dotazy. Místo toho dostanete na trh droidy a prodejců, kteří nemají
vím ****. Lidi, kteří opravdu pochopit procesy jsou chováni daleko od ukazuje, protože
ne vždy mluví společnost linku. Chcete říct, že "výrobce nerozumí procesu
používá a proč "je více vypovídajícím o vás, než společnost.

Máte také nepříjemný sklon k jednorázové anodization všechny procesy dohromady, což je asi
také říct, hliníkové slitiny, všechny jsou si rovny.
  #116  
Old 12-28.-2003
BaCardi's Avatar
Senior Member
 
Založen: červenec 2003
Poloha: na jih
Příspěvky: 638
Rep Power: 16
BaCardi will become famous soon enough
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Citace:
Originally posted by Tim McNamara
Ne, to ne.
Ano, je.
  #117  
Old 12-28.-2003
Mark Janeba
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Bacardi napsal:
> Je lepší koupit již obrobený ráfku, pak se soubor do souboru se nerovné švy.

To si na to vzít. My se je, zachraň mě 40 dolarů za okraj a podej mi soubor po dobu 3-5 minut práce.

Mark (koupím stříbrné ráfky, když najdu 'em levné) Janeba
  #118  
Old 12-28.-2003
Carl Fogel
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Bacardi <usenet-forum@cyclingforums.com> wrote in message news: <hHFHb.8765$Pa1.5330@fe14.private.usenetserver.com> ...
> Carl Fogel píše:
>> Carl Fogel píše: Vážený Jobst, No, ale vy jste hrozně blízko k bytí pompézní. Carl Fogel
>
> To je eufemismus.

Vážení Bacardi,

Pol. "Můj pane, budu používat podle jejich pouště.

Ham. "Boží nástroj šídlo, muž, mnohem lepší, použijte každý po svém poušť, a kdo se scape
výprask? Použijte je za svou čest a důstojnost - méně si zaslouží větší zásluhy je v
Vaše štědrost. "

Buďme obezřetní při lákat naše nemocné-příroda. To tak často přichází létání zpět do obličeje.

Nafoukaně,

Carl Fogel
  #119  
Old 12-28.-2003
Jobst Brandt
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Jim Beam píše:

>>> By se vám mohlo stát fascinující a snažily se o čísla o tom, jak rychle MA-40 ráfky se nezdařila.
>>> Na jiném místě v této vlákno, Jim Beam navrhl, aby se z kola opotřebení brzdových pouze 25.000
>>> Mil, ale že zrychlené únava anodizace-indukované trhliny se může stát problémem
>>> 40000 mil.

>> Řekněme to tak, mnoho z neúspěšné ráfky, konkrétně MA-40 je ještě měli
>> Brzdná plocha prodřené na kov, když se jim to nepovedlo. Nikdy jsem jel na těchto, vědoma si
>> Jejich nevýhody. Měl jsem možnost využít někoho jiného, MA-40, když si stěžoval na špatné
>> Brzdění, které jsem ověřena před předními koly jsme přešli zpět do naší vlastní. To byla moje jediná
>> Zkušenost.

> Tak rozsáhlý vědecký výzkum, který vám umožní odsoudit a tyran? Nezajímavá. A vy
> Mají tu drzost si stěžovat, že okraj zpracovatelský průmysl ignoruje vás?

Kdo řekl, že ráfek výrobci ignorují mě? Nevidím, že nikde. Si můžete všimnout, že jen málo, pokud
všechny lidi v průmyslu číst wreck.bike a nečekám, že jim sice mohli dostat
smysl toho, co trápí zákazník a jaké jsou fámy šíří.

Mé zkušenosti vycházejí hlavně z toho, viděl jsem na místní cyklistické obchody, Palo Alto Jízdní kola
a dříve Wheelsmith a občas další, nemluvě o vyrážka zpráv, které jsme
vidět zde. Můžete si zapomněl, že jsem si vzal problém do sekce MA-2 a MA-40 a mají
Materiály laboratorní lesk průřez odhalit bezva zahájení. To bylo před několika lety
ráfky mám těžší a hlubší průřezy, jen aby jsme mohli jezdit barevné ráfky.

>>> Nebo můžete název výrobce a vysvětlit, jaká část procesu, který si myslí, že
>>> Nechápu (eloxování, obrábění, únava, či co), spíše než opouštět nás hádat.

>> Pokud se účastníte veletrhu Interbike a hovořit s některými výrobci, je zřejmé
>> Že některé z těchto procesů jsou bodne ve tmě za podíl na trhu, se žádný rozumný vysvětlení
>> O tom. Take směs barev šlape na pneumatiky. Pokud se ptáte, proč jsou rozporuplné odpovědi
>> Protože musíte nejlepší trakci se můžete dostat k brzdění přímo před sebe, stejně jako při
>> V zatáčkách, ale oni jeden výrobce tvrdí, že zelené běhounu v centru je pro brzdění a
>> Černé na bocích pro zatáčení, zatímco ten příští bude dávat stejné vysvětlení
>> Reverzní pattern.

> Ach, ano, veletrhy. , Kdy se společnosti opustit své prodejní droidy doma a loď své nejlepší
> Výzkumníci se pro vaši zábavu.

Mnohé z těchto stánků jsou obsazeny principy a majitelé firem. Nemyslím si, že je to
spravedlivé, aby hrábě celá parta nad uhlíky idiot, jen proto, že tam jsou některé případy, na matice
displejem.

> Barva je irelevantní. Tvrdost / trakce hodnocení však nejsou / highly / relevantní. Jako obvykle, můžete použít
> Skutečnost, že barva není rozdíl, "podporu" nepodložený předpoklad, že mechanické
> Vlastnosti jsou podobně ignorable.

Zvolíte ignorovat, že barevné gumy nepoužívá uhlíku jako součást směsi, a to až do teď
barevné schody mají horší přilnavost a odolnost než oxid sloučenině běhounu gumy. Proto
barevný běhounu je módní trend, než funkční volba, podobně jako barevné ráfky.

>> Nikdo z nich se ukáže, jak přišli na své klikou upevnění režimu nebo pro které je to záležitost
>> Výhody, protože nemohou vysvětlit svůj předchozí návrh, který byl prohlašoval, že udělat to samé
>> Co nejlépe. Například důvodem pro předchozí Shimano kliky (drážkování) upevnění selhání
>> S lidmi, kteří stojí, pravá noha vpřed, nebyl pochopen. Shimano aby to vypadalo, že bude
>> Náhodný výskyt. Četl jste to, co způsobuje, že tady, pokud si vzpomínáte.

> Zmeškané, že jedna. Měl by být zábavné.

>> Pokud se vás zeptat eloxování, dostanete stejný "tvrdší, důraznější, lepší oblečení," můžete mluvit atd.
>> Dostat sem, i přes včasné ráfku poruch, které byly neznámé před eloxování.

> Jablka s jablky. Ty byly různé slitiny. Ale pojďme se bavit o současných technologiích a
> Aktuální ráfek selhání. Kolik otevřený pro CD disky viděl jsi bezva? Do jaké míry byly
> Podléhá formální analýzy poruch? Do jaké míry jsou přímo přiřaditelné k eloxování? A
> Jak to, že ve vzájemném vztahu k míru selhání eloxovaného černé a stříbrné eloxované otevřené pro
> Verze? Ukaž nám nějaká čísla.

Má to vysvětlit, co způsobilo selhání v minulosti, kdy byly odolné ráfky eloxovaný oni? I don't
viz připojení. Když budu mít sklon selhání kombinace materiálů, mohu design kolem toho
ráfek zvýšení hmotnosti a změnu průřezu. Hlubší ráfky mají méně zdůrazňuje, že přemostění přes
ráfek, takže mají menší pravděpodobnost, že praskliny navzdory eloxování.

>> To je podobné k ptaní cyklista, který holí nohy, proč. Odpovědi dodge, že je na
>> Ze stejného důvodu ženy nebo orgánu stavitelé oholení ... marnost, ale lékaři nechtějí přiznat
>> To, stejně jako anodizace lidi nemají. Stejně jako jeho černý SUV s černými okny. Je to v
>> Věc.

> Ještě další relevantní falešnou stopu.

Vypadá to, je-li její v těchto dnech. Možná jsme si zvykl natolik, gesta, že není
zvýšení obočí.

Jobst Brandt jobst.brandt @ stanfordalumni.org
  #120  
Old 12-29.-2003
Carl Fogel
 
Příspěvky: n / a
Default Re: Mavic MA-40 - Piece of blbost?

Tim McNamara <timmcn@bitstream.net> wrote in message news: <m2fzf47aar.fsf@Stella-Blue.local> ...

[snip Carl Fogel a David Johnson a dostat se divně oblečení]

> V podstatě obrábění kompenzuje několik způsobené problémy nebo zhoršují anodizace: špatná mokré
> Brzdný výkon, skřípání brzd, rychlé opotřebení brzdových destiček, a ošklivostí při eloxování začne
> Nosit vypnout brzdy. Uvidíte také zajímavý vzor opotřebení, který je lesklý nášivky
> Téměř úplně nahé hliníku se shoduje s paprsky a opravy dílčích opotřebení
> Se shoduje s prostory bewtwwen paprsky. Obrábění odstraňuje všechny tyto problémy tím, že odstraňuje
> Anodizace z brzdná plocha.
>
> Kolové stavitelé jako opracovanými bočnic, protože to dělá kola vypadají "pravdivější" na stánku při přebrušování
> Předváděl zákazníkovi: "věrný v ,001in.", i když je kolo opravdu není žádné
> Pravdivější, než by bylo se non-obráběné ráfky. Je to právě vysoká skvrny extruze
> Zploštělé dolů.

Vážení Tim,

Odpusť mi, přeskočení vaší další body, ale jeden z nich je svinský všechny mé pozornosti.

Říkáte, že eloxované ráfky kol nakonec show nosí-off skvrny na brzdná plocha další
s paprsky?

Možná, že vy víte o tom všem, ale já jsem ohromen.

Čím je to způsobeno? Jsou nošení skvrny na každé straně ráfku a vedle sebe mluvil, 32 na
32 vlevo a vpravo? Nebo jsou rozloženy, 16 na jedné straně a 16 na druhé straně, což odráží
kde paprsky táhnout na jednu stranu a pak na druhou?

Do nejsou-eloxované ráfky opotřebení ve stejném stylu, ale nepodaří prokázat, že pouhým okem, protože je to všechno
stejnou barvu a dokončit?

Je-li kola nosit pravidelně hlouběji vedle paprsky (buď rozložit, nebo symetrické), jak
sakra pravda lidé nosí kola? Je to oblečení, fascinující, jak jsem to našel, vlastně bezvýznamný v
pokud jde o hloubky?

Pro jednoduché obruč, ráfek kola, je jistě dává mi peníze vyplatí v překvapení.

Díky,

Carl Fogel
 

Záložky

Nástroje témat Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Zobrazovací módy

Vysílání Pravidla
Ty nesmí zakládat nová témata
Ty nesmí post odpovědi
Ty nesmí post příloh
Ty nesmí upravovat své příspěvky

BB code je V
Smilies jsou V
[IMG] kód Pryč
HTML kód je Pryč
Pingbacks jsou V
Refbacks jsou V



All times are GMT -4. Čas: 01:24.
Integrace s Google překlady vB Podnik Překladatel 3.2.2
Powered by: vBulletin Copyright © 2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd
Search Engine Friendly adresy URL Monitoring - 3.3.0
Copyright © 2001 - 2009 cyclingforums.com

Automatické překlady (Powered by Powered by Google):
Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Polish Portuguese Spanish Swedish