| alt.mountain-sykkel arkivet Dette forumet er en inngangsport til alt.mountain-sykkel usenet newsgroup. Eventuelle dine innlegg i dette forumet vil være propogated på usenet.
Vennligst les vår USENET FAQ før du bruker denne seksjonen! |
| | |
| | LinkBack | Trådverktøy | Search this Thread | Display Modes |
|
#1
| |||
| |||
Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp fett og protein og senket karbohydrater. Min kroppsfett prosentandelen er langsomt synker, som er hvordan jeg ønsket å gjøre det, langsomt. I tillegg til trener (ridning eller i gymsalen) øke muskel, som igjen vil forbruke mer kalorier. Uansett, gjør denne saken en god jobb med å forklare hvordan kroppen brenner opp fett og muskler. http://www.velonews.com/train/articles/3543.0.html -- Slacker |
|
#2
| |||
| |||
"Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev i melding nyheter: rewaa.8052 $ 1v.565218 @ bgtnsc04-n ... rldnet.att.net... > Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp fett og protein og senket karbohydrater. Min kroppsfett prosentpoeng > Sakte synker, som er hvordan jeg ønsket å gjøre det, langsomt. I tillegg trener (ridning eller i gymsalen) for å øke muskel, > Som i sin tur vil forbruke mer kalorier. > > Uansett, gjør denne saken en god jobb med å forklare hvordan kroppen brenne opp av fett og muskler. > > http://www.velonews.com/train/articles/3543.0.html > > -- > Slacker ------------ Høres ut som en lengre, kanskje mer moderat tur være bedre enn en kort intens tur for fettforbrenning. det er godt å vite. når jeg endelig fant ut hvordan du kan gå ned i vekt, kaster jeg £ 50 i ca 6 måneder ... nå den virkelige Arbeidet er å holde den av, som jeg har gjort for om en 18 måneder, ved å holde på mitt program (for Resten av mitt liv jeg gjette). en blod-prøve etter at jeg mistet vekt viste jeg var Hypoglycemic og hadde lavt protein, noe som manifesterte seg i noen skumle bivirkninger på kvelden så jeg mistet også altfor fort. men jeg må innrømme, at vekttapet gjorde absolutt underverker for ridning min. går 215 til 160 positivt påvirket mitt ri mer enn jeg ville ha drømt om. .. bortsett fra den voldsomme hastigheten forbedring, min håndtering, bunny hopping, dropping .... you name it, har den forbedret. For ikke å nevne ikke mer bøyde felger, bøyd seatposts, knust gafler, pinch flats, snorking, kviser på rumpa, etc, etc. s |
|
#3
| |||
| |||
"Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev i melding nyheter: rewaa.8052 $ 1v.565218 @ bgtnsc04-n ... rldnet.att.net... > Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp fett og protein og senket karbohydrater. Min fars på at kostholdet også ... men hans "bumping opp proteinet" omfatter pund-of-ground-biff med Cheddar på toppen middager og pint-of-iskrem desserter. Det er ikke helt fungerer. Chris |
|
#4
| |||
| |||
Chris wrote: > "Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev i melding > nyheter: rewaa.8052 $ 1v.565218 @ bgtnsc04-n ... rldnet.att.net... >> Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp > Fett og protein og senket karbohydrater. > > Min fars på at kostholdet også ... men hans "bumping opp proteinet" omfatter pund-of-ground-biff med > Cheddar på toppen middager og pint-of-iskrem desserter. Det er ikke helt fungerer. > > Chris hahaha bumping opp proteinet betyr ikke bumping opp fettet. Jeg tror det er ment å være LEAN protein ...! penny |
|
#5
| |||
| |||
> Hahaha bumping opp proteinet betyr ikke bumping opp fettet. Jeg tror det er ment å være > LEAN protein ...! > > Penny > Everyday I så prøv å fortelle ham at ... men han sverger protein er protein. Jeg spør hvordan hakket biff og pølse (han spiser vettet av pølse) i forhold til fisk og kyllingbryst, men til ingen nytte. Det er derfor vi er på samme høyde, og jeg veier 30 pounds mindre (det er ikke en alder ting ... vel, jeg er sikker det er, men bare i svært liten grad). Chris |
|
#6
| |||
| |||
The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav carb dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. Loosing er fint noen ganger TJ "Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev i melding nyheter: rewaa.8052 $ 1v.565218 @ bgtnsc04-n ... rldnet.att.net... > Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp fett og protein og senket karbohydrater. Min kroppsfett prosentpoeng > Sakte synker, som er hvordan jeg ønsket å gjøre det, langsomt. I tillegg trener (ridning eller i gymsalen) for å øke muskel, > Som i sin tur vil forbruke mer kalorier. > > Uansett, gjør denne saken en god jobb med å forklare hvordan kroppen brenne opp av fett og muskler. > > http://www.velonews.com/train/articles/3543.0.html > > -- > Slacker |
|
#7
| |||
| |||
På lør 8 mars 2003 23:50:43 -0600, "TJ" <hundtoft@acsol.net> utbrøt: > The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav carb > dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. Loosing er > fint noen ganger Du bør generelt løs en gang per dag. Hvis du bare løs noen ganger, kan det føre til andre problemer som hemorroider, feber, og vanskeligheter med å sitte på setet. > TJ > > > "Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev i melding >nyheter: rewaa.8052 $ 1v.565218 @ bgtnsc04-n ... rldnet.att.net... >> Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp > fett og protein og senket karbohydrater. Min kroppsfett prosentpoeng >> Sakte synker, som er hvordan jeg ønsket å gjøre det, langsomt. I tillegg > trener (ridning eller i gymsalen) for å øke muskel, >> Som igjen vil forbruke mer kalorier. >> >> Uansett, gjør denne saken en god jobb med å forklare hvordan kroppen brenne opp > fettet og muskler. >> >> http://www.velonews.com/train/articles/3543.0.html >> >> -- > Jeg har 1-37 hvis noen vil ha dem. 38 ville være hyggelig å få! -- "<the Spurs er det beste laget ever>"-Louise no_balls@my-deja.com, 2/2/3 |
|
#8
| |||
| |||
RE / > Hvordan å miste vekt ? ----------------------- PeteCresswell |
|
#9
| |||
| |||
På søndag, 09 Mar 2003 00:51:35 GMT, "Slacker" <pasensio@worldnet.att.net> skrev: > Jeg har spilt med mine spisevaner i det siste, i utgangspunktet bumped opp fett og protein og senket > på karbohydrater. Min kroppsfett prosentandelen er langsomt synker, som er hvordan jeg ønsket å gjøre det, langsomt. I > Dessuten, trener (ridning eller i gymsalen) for å øke muskel, som igjen vil konsumere mer > kalorier. > > Uansett, gjør denne saken en god jobb med å forklare hvordan kroppen brenner opp fett og muskler. > >http://www.velonews.com/train/articles/3543.0.html Very nice Slackman holde spre ordet. Selv om denne saken er ganske kort den dekker subject very well. Peace, Bill Hjernen fungerer skikkelig som en vindusglass snarere enn som en reflektor, det vil si sinnet bør gi en umiddelbar visning i stedet for en tolkning av verden. : -] |
|
#10
| |||
| |||
TJ wrote: > The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav carb > Dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. Loosing er > Fint noen ganger > Fitness / ernæring er en ganske interessant emne, svært kompleks. Jeg har nettopp begynt å prøve å pløye gjennom noen av idrettene informasjon der ute utover "dietter" Low carb har noen fordeler, men hva er virkelig fantastisk for meg er å vite hvor mye karbohydrat / brukes trengs av kroppen når du trener tungt og opplæring tungt ... opp til 60-70%! I min erfaring er lo-carb ikke kompatibel med tung trening og mosjon. Jeg gjorde en Mayo Clinic 2-ukers zero carb plan for noen år siden, og jeg fortelle deg, jeg kunne ikke ri. Jeg var sapped. Alt som krevde innsats nettopp drept meg. Siden da har jeg "prøver å lære mer om balanse og moderasjon og drivstoff selv, mens ikke overweighing kostholdet mitt i ett område. Penny -- meg og min sykkel: www.specialtyoutdoors.com / biking.htm |
|
#11
| |||
| |||
"Penny S." <pennydeletes@invalidcet.com> skrev i melding nyheter: v6nfem13fs0s75@corp.supernews.com... > TJ wrote: >> The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav >> Carb dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. >> Loosing er fint noen ganger >> > > Fitness / ernæring er en ganske interessant emne, svært kompleks. Jeg har nettopp begynt å prøve å pløye > Gjennom noen av idrettene informasjon der ute utover "dietter" Low carb har noen fordeler, men > Hva er egentlig utrolig for meg er å vite hvor mye karbohydrat / brukes trengs av kroppen når > Trene tungt og opplæring tungt ... opp til 60-70%! > > Min erfaring er lo-carb ikke kompatibel med tung trening og mosjon. Jeg gjorde en Mayo Clinic > 2-ukers zero carb plan for noen år siden, og jeg fortelle deg, jeg kunne ikke ri. Jeg var sapped. > Alt som kreves innsats nettopp drept meg. Siden da har jeg "prøver å lære mer om balanse > Og moderasjon og drivstoff selv, mens ikke overweighing kostholdet mitt i ett område. > > Penny Veldig sant. Karbohydrater er absolutt nødvendig. Jeg testet det null carb (Atkins) behandles også og erfarne litt ekkel nyre smerter og mistet £ 10 i 11 dager. Betyr ikke noe om det kun en midlertidig endring, det er uansett bare finne ut din egen kropp og det er særlig behov som ikke ønsker. -- Slacker |
|
#12
| |||
| |||
Slacker skrev: > "Penny S." <pennydeletes@invalidcet.com> skrev i melding > nyheter: v6nfem13fs0s75@corp.supernews.com... >> TJ wrote: >>> The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav >>> Carb dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. >>> Loosing er fint noen ganger >>> >> >> Fitness / ernæring er en ganske interessant emne, svært kompleks. Jeg har nettopp begynt å prøve å >> Pløye gjennom noen av idrettene informasjon der ute utover "dietter" Low carb har noen fordeler, >> Men hva er egentlig utrolig for meg er å vite hvor mye karbohydrat / brukes trengs av kroppen >> Når du trener tungt og opplæring tungt ... opp til 60-70%! >> >> Min erfaring er lo-carb ikke kompatibel med tung trening og mosjon. Jeg gjorde en Mayo Clinic >> 2-ukers zero carb plan for noen år siden, og jeg fortelle deg, jeg kunne ikke ri. Jeg var sapped. >> Alt som kreves innsats nettopp drept meg. Siden da har jeg "prøver å lære mer om balanse >> Og moderasjon og drivstoff selv, mens ikke overweighing kostholdet mitt i ett område. >> >> Penny > > > Veldig sant. Karbohydrater er absolutt nødvendig. Jeg testet det null carb (Atkins) behandles også, og > Opplevd noen ekkel nyre smerter og mistet £ 10 i 11 dager. Betyr ikke noe om det er > Kun en midlertidig endring, det er uansett bare finne ut din egen kropp og det er spesielt behov > Ønsker ikke. samtidig, ved å prøve en lav / ingen carb regimet .... det er lett å se hvordan du kan begjærer dem eller være hekta på dem. For mange av feil type eller bruker dem på sparkel eller substittues for bedre ernæring valg. penny |
|
#13
| |||
| |||
I artikkelen <v6lobu803b1i27@corp.supernews.com>, TJ <hundtoft@acsol.net> skrev: > The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav carb > Dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. Loosing er > Fint noen ganger Jeg vil anbefale å få en LDL kolesterol sjekk før dykking i Atkins Diet. Det har en tendens til devolve inn indulging på høy fett mat for å kompensere for satiety tapt ved å redusere karbohydrater. Personlig har jeg alltid hatt høye LDL tross for et hjerte-sunt kosthold, så Atkins er ikke for meg. Hva er mest fornuftig for meg er ser ut for mat med høy glykemisk indeks - som inkluderer enkle karbohydrater, men det er mer om hvor fort og tungt den utgivelser glukose inn i blodet, og insulin + fett lagring respons. Det og vedlikeholde nok muskelvev for å holde stoffskifte selv med kaloriinntak. APS |
|
#14
| |||
| |||
Bruk klokt sier jeg. Atkins diett har vært svært kontroversielt. Hvis du er excercising (Riding) Gage av karbohydrater du bruker, og justere deretter. Kjøp boken. Induksjon fase av dietten er bare en svært liten del av behandlingsregime. Folk bruker det som en krykke når de trenger å droppe et par pounds. Siden begynner det, jeg har en blodsukkeret som er mer consitent. Jeg har mistet masse vekt. Og jeg kjører raskere. TJ "Penny S." <pennydeletes@invalidcet.com> skrev i melding nyheter: v6nhgvjt65psa2@corp.supernews.com... > Slacker wrote: >> "Penny S." <pennydeletes@invalidcet.com> skrev i melding >> nyheter: v6nfem13fs0s75@corp.supernews.com... >>> TJ wrote: >>>> The New Diet Revolution. Av Charles Atkins. Read it. Det vil gi deg mye InSite til lav >>>> Carb dietter. Jeg har mistet 18 pounds den siste måneden. Jeg har fått litt raskere. >>>> Loosing er fint noen ganger >>>> >>> >>> Fitness / ernæring er en ganske interessant emne, svært kompleks. Jeg har nettopp begynt å prøve å >>> Pløye gjennom noen av idrettene informasjon der ute utover "dietter" Low carb har noen >>> Fordeler, men hva er egentlig utrolig for meg er å vite hvor mye karbohydrat / brukes som trengs av >>> Kroppen når du trener tungt og opplæring tungt ... opp til 60-70%! >>> >>> Min erfaring er lo-carb ikke kompatibel med tung trening og mosjon. Jeg gjorde en Mayo >>> Klinikken 2-ukers zero carb plan for noen år siden, og jeg fortelle deg, jeg kunne ikke ri. Jeg var >>> Sapped. Alt som kreves innsats nettopp drept meg. Siden da har jeg "prøver å lære mer om >>> Balanse og måtehold og drivstoff selv, mens ikke overweighing kostholdet mitt i ett område. >>> >>> Penny >> >> >> Veldig sant. Karbohydrater er absolutt nødvendig. Jeg testet det null carb (Atkins) behandles også, og >> Opplevd noen ekkel nyre smerter og mistet £ 10 i 11 dager. Betyr ikke noe om det er >> Bare en midlertidig endring, det er uansett bare finne ut din egen kropp og det er spesielt behov >> Vil ikke. > > Samtidig, ved å prøve en lav / ingen carb regimet .... det er lett å se hvordan du kan begjærer dem eller være > Hekta på dem. For mange av feil type eller bruker dem på sparkel eller substittues for bedre > Ernæring valg. > > Penny |
|
#15
| |||
| |||
«TJ» <hundtoft@acsol.net> skrev i melding nyheter: v6o5hoqs4ec32a@corp.supernews.com... > Bruk klokt sier jeg. Atkins diett har vært svært kontroversielt. Hvis du er > Excercising (Riding) Gage den karbohydrater du bruker, og justere deretter. Kjøp boken. Induksjon > Fase av dietten er bare en svært liten del av behandlingsregime. Folk bruker det som en krykke når de > Trenger å droppe et par pounds. > Siden du starter det, jeg har en blodsukkeret som er mer consitent. Jeg har mistet en haug med > Vekt. Og jeg kjører raskere. > > TJ > Atkins, selv i de mest restriktive fase, er ikke null carb. Hva jeg gjør er å legge til karbohydrater før treningsøkter og etterpå, og jeg har ikke noe problem riding. Men jeg er ikke en 250 mil / uke person. I øvelsen 1.25 timer på sykkelen og 1,5 timer vektløfting i ca 3-4 ganger per uke; min sykling er alle bakkene, min vektløfting (jeg for øyeblikket bare sykling på grunn av skader) er hard, rask, med lettere vekter. Konsekvent blodsukkeret er den eneste grunnen til at jeg er på Atkins. Med høy carb, Jeg måtte henge på noe etter å ha spist brun ris eller pasta og sovnet jeg hver dag kl 3pm. Nå er mitt blodsukker bunnsolid, og jeg føler stor, uten pause rundt 3 pm. Og, er mitt kolesterol fin og tallene har forbedret (triglyserider er nede, HDL og LDL opp ned). Jeg selv spiser mer grønnsaker nå enn jeg gjorde på høy carb. |
| Bokmerker |
| Trådverktøy | Search this Thread |
| Display Modes | |
| |
Alle klokkeslett er GMT -4. Klokken er 02:40.
Powered by: vBulletin Copyright © 2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd
Search Engine Friendly nettadresser ved vBSEO 3.3.0
Copyright © 2001 - 2009 cyclingforums.com
Powered by: vBulletin Copyright © 2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd
Search Engine Friendly nettadresser ved vBSEO 3.3.0
Copyright © 2001 - 2009 cyclingforums.com









Linear Mode

















