Go Back   Sykling Forums » Bikes » Professional Cycling
Professional Cycling Dette er stedet å bringe alle Giro, Vuelta a España og Tour de France chat. Hvis du følger den Classics og andre profesjonelle sykkel raser poste her.













Deutsche Telekom ender sponsing - Side 8

Reply
 
LinkBack Trådverktøy Search this Thread Display Modes
  #106  
Old 12-21.-2007
Tim Lamkin's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Oct 2005
Sted: Third Rock
Innlegg: 644
Rep Power: 11
Tim Lamkin will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av cyclingheroes
Deutsche Telekom ønsker å sponse Formel (Spy skandalen ... veldig etiske sport )


http://www.blick.ch/sport/formel1/fl...w-sauber-79127

... og du tror dette sykling idrett er .... ja riktig, F1 er mye bedre enn sykling noen gang tenkt på å bli ........... spion og alle
__________________
Hva ligger bak oss og hva som ligger foran oss er små saker i forhold til hva som ligger i oss.
Reply With Quote


  #107  
Old 12-21.-2007
Registered User
 
Ble medlem: Jan 2006
Innlegg: 3014
Rep Power: 20
thunder will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av cyclingheroes
Deutsche Telekom ønsker å sponse Formel (Spy skandalen ... veldig etiske sport )


http://www.blick.ch/sport/formel1/fl...w-sauber-79127
Heltene har du ansatt Lucybears å legge inn ting nå
Reply With Quote


  #108  
Old 12-21.-2007
Cobblestones's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Jul 2007
Location: Ohio
Alder: 40
Innlegg: 589
Rep Power: 7
Cobblestones will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av rane av og
Andre sponsorer kan hentes ved å appellere til begrepene "fair play" og "sportsånd". Det må være mange bedrifter som ønsker å knytte seg til disse verdiene.
Somehow Jeg kan ikke se dem gå inn i sykling sponsoravtaler for øyeblikket.
Reply With Quote


  #109  
Old 12-24.-2007
Crankyfeet's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Jun 2007
Sted: Du er her => X
Posts: 10827
Rep Power: 49
Crankyfeet will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Bumpin opp forbi spam.
__________________


Reply With Quote


  #110  
Old 12-24.-2007
Bro Deal's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Nov 2006
Sted: Hvile av Tumtum treet
Innlegg: 6549
Rep Power: 33
Bro Deal will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av Tim Lamkin
... og du tror dette sykling idrett er .... ja riktig, F1 er mye bedre enn sykling noen gang tenkt på å bli ........... spion og alle
Jeg vet ikke om det. F1 har noen alvorlige problemer med sine styringsorgan, omtrent som sykling gjør. I F1 tilfelle synes de å bruke avgjørelser i ulike saker for å gjøre sesongen mer konkurransedyktig. Når FIA er å styre på noe, kan du vanligvis spille på utfallet som gjør førermesterskapet nærmere. Andre problemer blir oversett fordi det vil gjøre konkurransen hardere. FIA bruk av regelverket krefter påvirker hvem som vinner mesterskapet.

Noen vil kanskje si at UCI har gjort noe lignende. Noen lag får tips omkamp om tilfeldig testing, og noen lag og ryttere ser ut til å være målrettet, mens andre får en gratis pass. Men UCI ikke synes å være å forvalte "spenning" i sporten som F1 gjør. Det ser ut som kjøres av møllen korrupsjon.

Som er verst er en dom samtale.
__________________
«Du er som vinden, og jeg liker løven. Søkeskjema Du uværet. Sanden stikk mine øyne og grunnen er ristet. Jeg brøle i strid, men du hører ikke. Men mellom oss er det en forskjell. Jeg liker løve, må forbli i mitt sted. Mens du liker vinden vil aldri vite din. " - Mulay Hamid El Raisuli, Lord of the Riff, Sultan til berberne, Last of the Barbary Pirates
Reply With Quote


  #111  
Old 12-27.-2007
limerickman's Avatar
Team
 
Ble medlem: Jan 2004
Sted: i baren
Posts: 13741
Rep Power: 67
limerickman is a jewel in the rough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

bumped
__________________
.. "Men til slutt det siste jeg vil si til folk som ikke tror på sykling, det cynics og skeptikerne. Unnskyld for deg. Jeg beklager at du ikke kan drømme stort. [I ]Jeg beklager at du ikke tror på mirakler. Du skal tro på disse utøverne, og du må tro på disse menneskene. Jeg skal være en fan av Tour de France så lenge jeg lever. Og det er ingen hemmeligheter - Dette er et hardt sportsbegivenhet og hardt arbeid vinner det "- Armstrong 2005 TDF
morelike hykleri.
Reply With Quote


  #112  
Old 12-27.-2007
cyclingheroes's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: 2005 september
Innlegg: 3456
Rep Power: 22
cyclingheroes will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av limerickman
bumped
Bumped
__________________
Sykling bilder


www.cyclingheroes-pictures.com
Reply With Quote


  #113  
Old 12-28.-2007
cyclingheroes's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: 2005 september
Innlegg: 3456
Rep Power: 22
cyclingheroes will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Igjen: bumped
__________________
Sykling bilder


www.cyclingheroes-pictures.com
Reply With Quote


  #114  
Old 12-29.-2007
Crankyfeet's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Jun 2007
Sted: Du er her => X
Posts: 10827
Rep Power: 49
Crankyfeet will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Jeg går på tvers av banen med denne bump.

Don't you just love bump tennis.
__________________


Reply With Quote


  #115  
Old 12-29.-2007
jhuskey's Avatar
Team
 
Ble medlem: Oct 2003
Sted: Great Smoky Mountains, TN USA
Innlegg: 7098
Rep Power: 41
jhuskey has a spectacular aura about
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av Crankyfeet
Jeg går på tvers av banen med denne bump.

Don't you just love bump tennis.

Det jeg liker er når UT vinner i Seattle mot et godt lag som Gonzaga.
__________________
Dope når trening og talent akkurat ikke nok.
Reply With Quote


  #116  
Old 12-31.-2007
cyclingheroes's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: 2005 september
Innlegg: 3456
Rep Power: 22
cyclingheroes will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av jhuskey
Det jeg liker er når UT vinner i Seattle mot et godt lag som Gonzaga.
Jeg liker en god fest på nyttårsaften. Men det er også bare en annen mening.
__________________
Sykling bilder


www.cyclingheroes-pictures.com
Reply With Quote


  #117  
Old 12-31.-2007
jhuskey's Avatar
Team
 
Ble medlem: Oct 2003
Sted: Great Smoky Mountains, TN USA
Innlegg: 7098
Rep Power: 41
jhuskey has a spectacular aura about
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Quote:
Opprinnelig skrevet av cyclingheroes
Jeg liker en god fest på nyttårsaften. Men det er også bare en annen mening.

Happy New Year, delvis på dude! Nå hvor jeg satte min 2008 Hooters Girl kalenderen?
__________________
Dope når trening og talent akkurat ikke nok.
Reply With Quote


  #118  
Old 01-03.-2008
Crankyfeet's Avatar
Registered User
 
Ble medlem: Jun 2007
Sted: Du er her => X
Posts: 10827
Rep Power: 49
Crankyfeet will become famous soon enough
Default Re: Deutsche Telekom ender sponsing

Bump
__________________


Reply With Quote


Reply

Bokmerker

Tags
deutsche, slutter, sponsing, Telekom

Trådverktøy Search this Thread
Search this Thread:

Avansert søk
Display Modes

Posting Rules
Du kanskje ikke starte nye tråder
Du kanskje ikke post replies
Du kanskje ikke post vedlegg
Du kanskje ikke redigere innleggene dine

BB-kode er
Smilefjes er
[IMG] kode
HTML code is Av
Trackbacks er
Pingbacks er
Refbacks er



Alle klokkeslett er GMT -4. Klokken er 09:40.
Oversettelser made by vBET Translator 3.2.2
Powered by: vBulletin Copyright © 2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd
Search Engine Friendly nettadresser ved vBSEO 3.3.0
Copyright © 2001 - 2009 cyclingforums.com

Automatisk Translations (Powered by Powered by Google):
Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Polish Portuguese Spanish Swedish